Про нас

Метою компанії Capital System Group є надання професійного фінансового консалтингу та управління фінансами як фізичних осіб та їх сімей так і бізнесу. Ми сфокусовані на наданні необхідних вам рішень і порад, та надаємо фінансові послуги від консультацій по управлінню активами та планування особистої незалежної пенсії, до страхування різних ризиків.

Постійно розвиваємось для того, щоб вдосконалювати наші пропозиції та сервіс, та надавати вам необхідну підтримку на всіх періодах фінансового життя. Також прагнемо об’єднати в одну команду незалежних фінансових радників, аналітиків, управляючих активами, спеціалістів по страхуванню та отримання виплат, а також інших кваліфікованих фахівців, щоб зробити наші послуги всебічними, а запропоновані фінансові рішення результативними.

Підхід дуже простий. Спочатку ми маємо зрозуміти ваші цілі та визначити ваш “апетит” до ризику. Потім використовуємо всі необхідні інструменти та експертні знання, щоб запропонувати вам індивідуальне рішення. Тільки так ви зможете зробити обґрунтований вибір, а ми завжди будемо на стороні ваших інтересів.

Наша основна команда

Костянтин Сафонов

Співзасновник компанії Capital System Group, сертифікований незалежний фінансовий радник (IFA), інвестор

Спеціалізація: Страхові продукти, продукти unit-linked, банківське супроводження клієнтів, особисті фінансові плани

Петро Цибуля

Співзасновник компанії Capital System Group, сертифікований незалежний фінансовий радник (IFA), інвестор

Спеціалізація: Продукти unit-linked, аналітика, портфельні інвестиції, інвестиційні стратегії, особисті фінансові плани

Наші сертифікати