Skip to content

Про нас

Допомагаємо своїм клієнтам планувати достаток та досягати важливих фінансових цілей через інвестування

 

Що ми робимо:

Консультуємо в сфері особистих фінансів, страхування та інвестицій

Розробляємо особисті фінансово-інвестиційні плани

Підбираємо індивідуальні страхові програми: медичне, авто, життя, здоров’я, подорожі, спортсмени, критичні захворювання, онкозахворювання, майно, відповідальність та інші ризики

Розробляємо та супроводжуємо індивідуальні інвестиційні портфелі для росту капіталу та отримання пасивного доходу

Допомагаємо інвестувати в міжнародні ETF-фонди, взаємні фонди, REIT-фонди, нерухомість та інші активи

Допомагаємо створити капітал для отримання пасивного доходу, навчання дітей, здійснення великих покупок та інших цілей

Підбираємо кращі фінансові рішення, доступні на міжнародних ринках, та поєднуємо їх у єдину індивідуальну стратегію для досягнення ваших фінансових цілей

Команда

Про нас
Про нас

Костянтин Сафонов

Співзасновник компанії Capital System Group, сертифікований незалежний фінансовий радник (IFA)

2003 року закінчив Національний університет внутрішніх справ, диплом за спеціальністю “Правознавство”.

З 2004 по 2006 роки – юрист з досвідом банківського, телекомунікаційного сектору і приватної юридичної практики у якості юриста-партнера юридичного бюро.

З 2006 року розпочав роботу у сфері фінансів. Рік працював як юрист в юридичному бюро та паралельно як фінансовий радник. Починав з консультування та продажів довгострокового (накопичувального) страхування життя і страхування ризиків.

Є значний досвід продажів в різних сферах: фінанси, роздрібні товари, холодильне обладнання, FMCG. Має досвід в підборі та навчанні персоналу з елементами коучингу “в полях”, створення команди, партнерського маркетингу у сфері освіти в Великобританії.

З 2006 року – учасник різних навчальних програм з фінансів, особистого розвитку, лідерства, командної роботи, риторики, продажів.

З 2007 по 2016 роки – регіональний директор, партнер страхового брокера Finist Group.

У 2016 році після навчання та захисту отримав сертифікат незалежного фінансового радника в Американській фінансово-інвестиційній академії (AFIA).

За підсумками цього навчання отримав теоретичні та практичні знання з роботи з банками та інвестиційними інструментами за кордоном для фізичних осіб.

Основні компетенції: особисті фінансові плани, інвестиційні продукти unit-linked (англійський метод інвестування), страхові продукти, банківське супроводження клієнтів та закордонні брокерські рахунки.

Про нас

Петро Цибуля

Співзасновник компанії Capital System Group, сертифікований незалежний фінансовий радник (IFA)

У 2011 році здобув кваліфікацію інженера-механіка в Національному технічному університеті України “Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського”. 

У 2016 році отримав сертифікат незалежного фінансового радника після навчання в Американській фінансово-інвестиційній академії (AFIA). 

У 2020 році закінчив спеціалізацію Інвестиційний Менеджмент в Університеті Женеви розроблену в партнерстві зі швейцарським інвестиційним банком UBS.

Має понад 5 років практичного досвіду інвестування в різноманітні інструменти, такі як акції, ETF-фонди, REIT-фонди та фізичну нерухомість. За цей час напрацював значний практичний досвід в розробці особистих фінансових планів та індивідуальних інвестиційних портфелей з використанням кращих світових практик та власного досвіду.

Основні компетенції: портфельні інвестиції, аналітика, інвестиційні стратегії, особисті фінансові плани, продукти unit-linked (англійський метод інвестування) та закордонні брокерські рахунки.

Про нас
Сертифікат Інвестиційний Менеджмент Петро Цибуля
Про нас

Інвестування – це професійна робота на повний робочий день. Вона потребує спеціальних знань та ресурсів. Оцініть, чи є у вас знання, час, здібності, дисципліна та досвід, щоб виконувати цю роботу самостійно та належним чином. Чи, можливо, краще довірити її професіоналам?

Про нас

Всі рахунки та активи належать тільки вам

Ви не віддаєте нам свої кошти, а інвестуєте їх безпосередньо через ваш рахунок у брокера, в інвестиційному банку або страховій компанії. Всі активи та доступи до цих рахунків належать тільки вам та/або вашим родичам. Ви платите нам тільки за надані послуги: розробку фінансового плану чи інвестиційного портфеля, його супроводження, консультації тощо. В будь-який момент ви можете відмовитись від співпраці з нами, знайти іншого консультанта або інвестувати самостійно.

Наша історія

Компанія Capital System Group створена у серпні 2016 року. Засновники компанії, основні члени команди розпочали працювати у сфері фінансів значно раніше: Костянтин з 2006 року, а Петро з 2014 року.

Костянтин якось натрапив на рекламне онлайн-оголошення щодо навчання в Американській фінансово-інвестиційній академії (AFIA). Коли перейшов за посиланням та побачив, що спікером та одним з організаторів є Дмитро Власов, зрозумів, що буде вкрай цікаве та корисне навчання. А додатково ознайомившись з програмою офлайн-курсу, а також дізнавшись про іншого спікера, Едварда Дубінського, одразу залишив заявку на участь. 

Костянтин був знайомий з Дмитром Власовим з 2012 року по спільному проекту з партнерського маркетингу у сфері освіти в Великобританії. Дмитро тоді керував підрозділом Private Banking одного з провідних банків України.

Петро шукав способи для інвестування вільних коштів своєї сім’ї. Пробував різні варіанти та стратегії, щось давало результати, а щось – ні. Ці спроби принесли цінний досвід, який оплачено втраченим часом та грошима. Тоді пошуки хорошого спеціаліста були марними. Всі, з ким Петру доводилось мати справу, були зацікавлені в продажу тільки свого єдиного правильного, на їх думку, продукту. Але ці пошуки дали зрозуміти, що таких, як він, чимало, і їм теж потрібна допомога.

Майбутні партнери зустрілись у 2016 році на навчанні в Американській фінансово-інвестиційній академії (AFIA). Під час навчання Костянтин та Петро усвідомили, що фінанси – це та сфера, де вони хочуть розвиватись і зможуть приносити користь людям. Проте ще не було остаточного розуміння того, як це робити, з ким та яку стратегію обрати.

На навчанні стала помітною схожість цінностей та цілей, тому було прийнято рішення об’єднати сильні сторони та створити компанію. 

З цього розпочалась історія Capital System Group.

Мета проекту – допомогти українцям зберегти та примножити зароблені гроші через інвестування і реалізувати їх особисті фінансові цілі.

Відгуки наших клієнтів

Повна конфіденційність особистих даних клієнтів гарантована. Вся клієнтська інформація зберігається на захищених серверах.