Інвестування в міжнародні акції з доходом до 25% річних

Дозволяє поступово нарощувати капітал з мінімальними ризиками для досягнення ваших цілей та забезпечення вашого майбутнього

Чи задумувались ви про інвестування на зарубіжних фондових ринках? Якщо ні, то не гайте часу, адже довгострокове інвестування вірний спосіб накопичити капітал та забезпечити своє майбутнє і майбутнє своєї родини. Кожен день зволікань – втрачені можливості та доходи.

В інвестуванні час на вашій стороні, чим раніше розпочнете робити перші кроки в цьому напрямку, навіть з не великих сум, тим більший капітал зможете накопичити. Більше того, інвестований капітал може приносити ренту у вигляді дивідендів, які регулярно виплачуються компаніями акціями яких ви володієте

Інвестування в акції міжнародних компаній актуально, якщо:

У вас в розпорядженні є сума 25 000$ або більше (оптимальний мінімум 50 000$);

Ви розглядаєте термін для інвестування більше 2 років;

У вас в найближчому майбутньому не буде нагальної потреби в інвестованих коштах;

Ви готові дати своєму капіталу працювати на вас максимально можливу кількість часу, адже ключовим в довгострокову інвестуванні є саме час.

Особливості продукту

Висока дохідність

Інвестиційна стратегія передбачає дохідність до 25% річних в твердій валюті, що значно вище доходності по банківським депозитам. Крім того ви будете отримувати до 8% річних дивідендного доходу, які виплачуються на ваш брокерський рахунок 4 рази на рік.

Висока ліквідність

Ви можете в будь-який момент продати свої акції і вивести кошти на свій банківський рахунок.

Продуманий ризик-менеджмент

Дозволяє постійно відслідковувати ситуацію на фондовому ринку та у компаніях, акції яких купуються. А відпрацьовані індикатори дозволяють з високою вірогідністю визначити на якій фазі знаходиться зараз ринок. Крім того, портфель акцій широко диверсифікований, як по кількості компаній, так і по роду їх діяльності.

Яких результатів можна досягти

Один із наших клієнтів на початку 2015 року інвестував в фондовий ринок США 50 000$. Йому був сформований портфель близько із 40 надійних компаній, які мають високий потенціал до росту та які виплачують стабільно високі дивіденди. На кінець липня 2017 року в нього на брокерському рахунку було 68 924$. Тобто за 2,5 роки його чистий прибуток склав 37,84%.

Для порівняння, індекс S&P500 за той же період показав дохідність на рівні 20,12%.

Відправте заявку і отримайте детальну консультацію про те, як почати інвестувати і отримувати пасивний дохід

Як відбираються компанії для інвестицій?

Кожна компанія оцінюється за певними критеріями, ось деякі з них:

Фінансова та репутаційна стійкість

Привабливість по технічним ознакам

Активність інсайдерів та інституційних інвесторів

Потенціал генерувати прибуток

Розмір дивідендної дохідності

Топ-менеджери компанії, юристи, Президент, Голова Ради директорів, Директори – вони всі внутрішні працівники, які володіють внутрішньою інформацією не доступною пересічним інвесторам. Дослідження їх обов’язкових звітів для SEC (Комісії з цінних паперів та бірж) про купівлю чи продаж акцій компанії в якій вони працюють, дає велику кількість інформації про її перспективи.

Інституційні інвестори – це великі фонди, які купують чи продають акції компаній у великих кількостях. Їхні звіти демонструють зацікавленість відповідними акціями.

Як розпочати інвестувати

Для того, щоб розпочати інвестувати і отримувати від цього вигоду вам не потрібно розбиратися у всіх тонкощах цього ремесла. Достатньо відкрити рахунок в InteractiveBrokers і підключитись до управляючого майстер-рахунку*. Більше того всі кошти та акції, що знаходяться на рахунку – застраховані та належать тільки вам і ніхто крім вас не має доступу для поповнення та зняття коштів. Всі переводи брокер робить тільки на ваш банківських рахунок, відкритий у будь-якій точці світу і тільки на ваше ім’я.

Ми зі своєї сторони забезпечуємо всю необхідну підтримку із відкриттям брокерського рахунку та переводом коштів з українського банку чи будь-якого іншого на ваш інвестиційний рахунок.

Комісійна винагорода з прибутку складає 35%.

*кількість приєднаних учасників обмежена.

Часті питання

На який період часу необхідно вкласти капітал?

Термін інвестування повинен вимірюватись роками. Тут, час ваш друг і помічник в нарощуванні як дивідендної доходності, так і отримання прибутку від росту капіталізації компанії. Тут не має спекуляцій, тут ви маєте долі в бізнесі міжнародних компаній і ростете разом з ними.

Як і коли відбувається нарахування дивідендів?

Дивіденди виплачуються компаніями 4 рази на рік. Кожна компанія має свій графік нарахування і виплат. Тому ви будете в різний час отримувати дивіденди у вигляді грошових засобів безпосередньо на свій брокерський рахунок. У себе в особистому кабінеті в звітах про дивіденди, ви знайдете від якої компанії і в якій кількості ви отримали дивіденди. Також побачите, що ваші вільні грошові засоби збільшились на суму дивідендів.

Коли і як я можу виводити зароблені кошти?

Виводити будь-які суми ви може в будь-який момент на свій банківський рахунок відкритий у будь-якій точці світу.

Що таке майстер-рахунок?

Майстре-рахунок – це управляючий рахунок до якого приєднуються індивідуальні рахунки учасників.

Що означає для мене підключення до майстер-рахунку?

Якщо у вас уже є рахунок в InteractiveBrokers, то вам необхідно в особистому кабінеті вказати, що ви хочете приєднатись до майстер-рахунку управляючого. Інструкцію ми вам відправимо.

Якщо тільки плануєте відкрити рахунок в InteractiveBrokers і підключитись управляючого рахунку, то повідомте нам про своє бажання і ми відправимо вам уже готове посилання для підключення з прикріпленою електронною формою угоди про комісійну винагороду. Далі брокер все оформлює і за фінансовими результатами буде переводити нам комісію за наші послуги.

Чому кількість учасників і приєднаних рахунків обмежено?

Брокером встановлені ліміти по сумі та кількості приєднаних рахунків.