Skip to content

Інвестиції

Філософія інвестування Capital System Group

В Capital System Group ми орієнтуємось на довгострокові інвестиції з використанням переважно індексних фондів (ETF та взаємних фондів) для створення глобально диверсифікованих портфелів.

Ми вважаємо, що диверсифікація – найкраще рішення для зниження ризику інвестиційного портфеля. 

Численні наукові дослідження показують, що спроби вгадати найкращий час для купівлі чи продажу активів (таймінгу) чи перевершити ринок у довгостроковій перспективі приречені на провал. Це пов’язано із тим, що високі комісії та неправильний вибір інвестицій у поєднанні з негативними податковими наслідками створюють перешкоди для успіху й негативно впливають на прибутки. Ми ж прагнемо широко інвестувати в бажані класи активів переважно через індексні фонди з низькими витратами.

Деякі інвестори відхиляють стратегію пасивного інвестування, оскільки або помилково сприймають її як підхід “нічого не робити”, або вважають її надто легкою чи неефективною. Проте не можна бути повністю пасивним, коли йдеться про інвестиції. Процес створення портфеля, постійний моніторинг та виконання ребалансування за необхідності – все це є роботою.

Кожен інвестор унікальний. Він унікальний не тільки своїми фінансовими цілями, які прагне досягти через інвестування, а й розміром свого капіталу, віком, професією, фазою життя, освітою, горизонтом інвестування, ставленням до ризику тощо. 

Такому інвестору потрібен унікальний портфель, який буде найбільше відповідати його профілю та цілям. Наша мета полягає в тому, щоб створити такий портфель, і щоб він добре функціонував за будь-яких ринкових умов.

Для росту капіталу чи отримання пасивного доходу. Складається із міжнародних ПІФів та/або ETF-фондів.

Ідеальне рішення для довгострокового накопичення капіталу, пенсійних накопичень чи накопичень для освіти дітей.

Збільште віддачу ваших інвестицій за допомогою особистого фінансово-інвестиційного плану

Тільки склавши особистий фінансово-інвестиційний план можна дати відповідь на питання – куди вигідно вкласти гроші, щоб досягти поставлених цілей. У плані враховується: термін інвестування, ваше ставлення до ризику, сума яка є у вашому розпорядженні та інші індивідуальні дані.

Є питання по інвестиціях?

Залиште заявку на консультацію